Windows Telefonlar için İBB Cep Trafik Uygulaması

windowslu+telefonlar+için+ibb+trafik+uygulaması+indir

Nokia Lumia 520, 525, gibi microsoft lumia serileri, HTC one m8, htc mozart, samsung ativ, Huawei Ascend acer liquid, gibi windows phone işletim sistemli telefonlarda veya microsoft surface, lenovo gibi windows tabletlerde,sitemizdeki diğer sayfalardaki Canlı trafik Durumu haritaları Flash object uygulamalarını desteklemedikleri için içerikler windows işletim sistemli mobil cihazlarda görüntülenemez. Bunun yerine windowsPhone mobil cihazlarda İbb Cep trafik canlı yol durumu windowsPhone uygulaması windowsphone com Store den indirilerek (Marketten indirilerek) kullanılabilir.Bu uygulamalar kullanılırken internet paketinizi veya wifi internet (kablosuz internet) bağlantınızı kullanır.

Windows Mobil Cihazınızda istanbul içi canlı trafik durumunu görüntüleyebilmeniz için aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz ibb resmi uygulamasını indiriniz.

WindowsPhoneCOM Store dan indir

CANLI YOL DURUMLARI:

İBB Trafik Canlı Yol Durumu:İstanbul Büyükşehir Belediyesinin hizmeti olan tkm.ibb trafik canlı yol durumu haritası ile istanbul trafiğini canlı olarak haritada görebilirsiniz. ibb trafik canlı kameralarına bağlanabilirsiniz. yol yapım çalışmalarını hava durumunu ve daha bir çok özelliği canlı olarak görebilirsiniz.
Yandex Trafik Yoğunluğu Haritası: Geçtiğimiz Yıllarda Türkiye internet pazarına giren Rusya'nın En büyük Arama motoru ve Yandex'in haritaları Bizzat test ettim gerçeğe en yakın trafik durumunu yandex veriyor.
Google Harita Canlı Trafik Durumu: Google'ın Türkiye için yeni hizmete giren haritalarında canlı trafik durumu ve yol durumu da pek yakında mevcut olacak.
Bolu Dağı Canlı Yol Durumu:En doğru canlı trafik hizmeti veren Yandex haritalar trafiğin ilgili sayfasıdır.
ibb trafik canlı yol durumunda kar yağdığı, yollar kapandığı zaman yoğunluktan dolayı donma, yavaşlama, açılmama gibi sorunlar yaşanabilir. ama diğer servislerde bu sorunlarla karşılaşmazsınız.
Yolunuz Daima Açık Olsun. Selametle gidin gelin Allah Kaza Bela vermesin.

       Alternatifler:ibb+canlı+yol+durumu     yandex+trafik+yoğunluğu+haritası

Google+Harita+canlı+trafik+Durumu     Bolu+Dağı+Canlı+Kamera